W USA znajduje się wiele sklepów IKEA, ale dokładna liczba może się różnić w zależności od źródła informacji. Według oficjalnej strony internetowej IKEA USA, w 2021 roku istnieje 51 sklepów IKEA w Stanach Zjednoczonych.

10 największych sklepów IKEA w USA

Ile jest sklepów IKEA w USA? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób, które chcą kupić meble w stylu skandynawskim. IKEA to szwedzka firma, która od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. W USA znajduje się wiele sklepów IKEA, a dzisiaj przyjrzymy się 10 największym z nich.

1. IKEA Brooklyn – Ten sklep znajduje się w Nowym Jorku i jest największym sklepem IKEA w USA. Ma powierzchnię 346 000 stóp kwadratowych i oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów.

2. IKEA Burbank – Ten sklep znajduje się w Kalifornii i ma powierzchnię 456 000 stóp kwadratowych. Jest to drugi co do wielkości sklep IKEA w USA.

3. IKEA Carson – Ten sklep znajduje się również w Kalifornii i ma powierzchnię 365 000 stóp kwadratowych. Oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu.

4. IKEA Miami – Ten sklep znajduje się na Florydzie i ma powierzchnię 416 000 stóp kwadratowych. Jest to jeden z największych sklepów IKEA w USA.

5. IKEA Atlanta – Ten sklep znajduje się w stanie Georgia i ma powierzchnię 366 000 stóp kwadratowych. Oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu.

6. IKEA Houston – Ten sklep znajduje się w Teksasie i ma powierzchnię 310 000 stóp kwadratowych. Jest to jeden z największych sklepów IKEA w USA.

7. IKEA Charlotte – Ten sklep znajduje się w Karolinie Północnej i ma powierzchnię 356 000 stóp kwadratowych. Oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu.

8. IKEA Tampa – Ten sklep znajduje się na Florydzie i ma powierzchnię 290 000 stóp kwadratowych. Jest to jeden z największych sklepów IKEA w USA.

9. IKEA Frisco – Ten sklep znajduje się w Teksasie i ma powierzchnię 290 000 stóp kwadratowych. Oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu.

10. IKEA West Chester – Ten sklep znajduje się w stanie Ohio i ma powierzchnię 344 000 stóp kwadratowych. Jest to jeden z największych sklepów IKEA w USA.

Jak widać, w USA znajduje się wiele sklepów IKEA, a każdy z nich oferuje szeroki wybór mebli i akcesoriów do domu. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, z pewnością znajdziesz sklep IKEA w pobliżu.

Pytania i odpowiedzi

Pytanie: Ile jest sklepów IKEA w USA?
Odpowiedź: Obecnie w USA jest 51 sklepów IKEA.

Konkluzja

W USA jest obecnie 52 sklepy IKEA.

Wezwanie do działania: Sprawdź liczbę sklepów IKEA w USA na oficjalnej stronie internetowej marki.

Link tagu HTML: https://screwdriver.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here